Lëmsh

Amerikani luan golf në Florida derisa një aligator qëndron pak metra prapa tij

 

Një aligator u kap në kamera duke iu afruar një grupi lojtarësh golfi në një fushë në Florida të SHBA-së.

Një video e postuar në Facebook nga Melissa Walsh tregon bashkëshortin e saj, Michael West, duke u rreshtuar dhe duke bërë goditjen e tij në “Heritage Landing Golf & Country Club” në Punta Gorda, ndërsa injoron aligatorin që i afrohej nga pjesa e pasme.