Lëmsh

Momenti kritik, shoferi shpëtohet disa sekonda para se vetura t’i marrë flakë

 

Kur një veturë u aksidentua në një rrugë të Las Vegasit, një polic dhe një këmbësor u bashkuan për ta nxjerrë shoferin pavetëdije nga automjeti disa sekonda para se të mbulohej nga zjarri.

Shoferi është dërguar në spital pasi është nxjerrë nga vetura, shkroi BBC.