Lëmsh

Bretkosa “alarmoi” autoritetet amerikane, u kap në valixhen e një udhëtari

 

Një bretkosë e vogël i alarmoi autoritetet amerikane në aeroportin e Pensilvanisë, shkroi Upi të martën.

Ajo ishte futur në çantën e një udhëtari dhe fillimisht nuk ishte vënë re fare.