Lifestyle

Kreatorja Kaona Duriqi lanson veshjet për maturante dhe semi-maturante

Kreatorja Kaona Duriqi lanson veshjet për maturante dhe semi-maturante
 

Kreatorja Kaona Duriqi ka sjellë një frymë krejtësisht ndryshe në botën e modës.

Koleksioni i saj më i ri që i dedikohet maturanteve dhe semi-maturanteve përbëhet kryesisht nga fustanet e shkurtër shumëngjyrësh, transmeton emisioni Express në KTV.