Kreatorja Stublla flet për fustanet e saj në Grammy

Kreatorja Stublla flet për fustanet e saj në Grammy

04 February 2020 21:14

Në “Express” të KTV-së, e ftuar ishte kreatorja e njohur Lia Stublla.

Stublla, ka folur për fustanet e saj të cilat iu veshën në Grammy si dhe nga Victoria Swarovski, këngëtarja austriake dhe trashëgimtarja e kompanisë “Swarovski”.

Ajo, po ashtu, ka treguar se së shpejti do të zbulojë edhe tri kreacionet e reja.

Për më tepër, shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme