Si u veshën yjet në New York Fashion Week

Si u veshën yjet në New York Fashion Week

22 February 2020 22:54

Me siguri jeni kuriozë të shihni se çfarë kanë veshur yjet në New York Fashion Week?

Emisioni “Fashionista” i KTV-së, ka listuar disa nga personazhet e njohura në botë, të cilat u panë të jenë të pranishëm në “New York Fashion Week” dhe u veçuan sa i përket paraqitjes së tyre.

Për më tepër shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme