Koleksionet që u prezantuan për sezonin vjeshtë/dimër në Javën e Modës në New York

Koleksionet që u prezantuan për sezonin vjeshtë/dimër në Javën e Modës në New York

22 February 2020 23:18

Prej pak vitesh, njerëzit pretendojnë se Java e Modës në New York nuk është më aq emocionuese sa dikur.

Shumë dizajnerë duket se janë vendosur në qytete të tjera apo nuk shfaqen fare.

Sido që të jetë, ka ende dizajnerë premtues.

Materiali i përgatitur nga emisioni “Fashionista” i KTV-së, ju sjell momentet kryesore të kësaj ngjarje si dhe koleksionet që u prezantuan për sezonin vjeshtë/dimër 2020/2021.

Shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme