Lifestyle

5 këshilla nga moda për pranverë

 

Këtë javë emisionin Fashionista në KTV, ka zgjedhur të ju sjell 5 super kombinime ngjyrash për pranverë.

Vetë ndjesia që po afron pranvera, na zgjon dëshirën për blerje të reja! Nëse ka një periudhë më të mirë për të eksperimentuar me ngjyra dhe kombinime janë pikërisht muajt në vijim.