Metro

Pas reshjeve të mëdha rrugët e Prishtinës vërshohen nga ujërat e zeza

 

Reshjet e mëdha të shiut pasditen e sotme kanë bërë që shumë rrugë të Prishtinës të vërshohen nga ujërat e zeza.

Shiu i rrëmbyeshëm ka bërë që shumë rrugë të mbushën me ujë dhe të vërshohen nga balta dhe ujërat e zeza, transmeton kp.