Ahmeti: Vazhdojnë investimet në zona rurale

Ahmeti: Vazhdojnë investimet në zona rurale

14 November 2019 11:02

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, thotë se investimet në përmirësimin e infrastrukturës rrugore në zona rurale të Prishtinës po vazhdon.

Ai përmes një postimi në facebook thotë se kjo bëhet për të siguruar qarkullim të lehtë e të sigurt për banorët e këtyre zonave.

“Rruga që lidh fshatrat Busi e Marec ka marrë pamje tjetër pas përfundimit të punimeve dhe sinjalizimit. Edhe më e bukur duket në këto ditë vjeshte!”, shkruan Ahmeti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Hasan Koliqi18/11/2019 11:41

Veq bonu i sinqert e trego që veq nga 800m gjatësi i keni shtru në tana fshatrat, Marevc, Koliq etj.

Shto koment

Të ngjashme