Rrugët e kryeqytetit, ferr për shoferët

Rrugët e kryeqytetit, ferr për shoferët

24 February 2017 16:00

Rrugët në Prishtinë vazhdojnë të jenë bezdisëse për shoferët, të cilët nga nevoja ose shprehia dalin me veturë në to.

Pamjet si kjo që e regjistroi kamera e fotoreporterit të “Kohës Ditore” janë të përditshme dhe ato mund të ishin thuaja në secilën rrugë të kryeqyteti, ku komunikacioni mbetet një nga plagët e pashëruara të tij.

që po e transmetojmë i takon orës 15 e 40 dhe paraqet situatën në rrugën “Sylejman Vokshi” në kryeqytet.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme