“Një mal” mbeturinash hedhen para hyrjes së një blloku në “Rrugën B”, ankohen qytetarët

“Një mal” mbeturinash hedhen para hyrjes së një blloku në “Rrugën B”, ankohen qytetarët

25 March 2020 19:40

Banorët e një blloku të banesave në “Rrugën B” në Prishtinë, janë ankuar se afër hyrjes së tyre dikush ka hedhur një sasi të madhe të mbeturinave.

Nuk dihet se kush i ka hedhur ato, por nga sasia dhe përbërja qytetarët dyshojnë se mbeturinat janë hedhur nga ndonjë market.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme