Metro

Ahmeti reagon për masat e Qeverisë: Do të duhej të na informonin paraprakisht

 

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook ka reaguar rreth masave të Qeverisë për kthimin e kufizimit të lëvizjes dhe masave të tjera.

Ai thotë se do të ishte mirë të njoftoheshin më herët, e jo 6 orë para se ato masa të hyjnë në fuqi.