Metro

Puna e lypsarëve me orar në kryeqytet

Flaka Surroi, ka publikuar një status në rrjetin social Facebook, në të cilin ka përshkruar skena që shëmtojnë atmosferën dhe pamjen e shesheve në Prishtinë.

Më poshtë mund të lexoni postimin e plotë: