Mrekullia - Antibiotikët dhe përdorimi i tyre te fëmijët

13 March 2020 10:04

Në episodin e 15-të të sezonit të dytë të emisionit edukativ “Mrekullia” në KTV mund të mësoni rreth antibiotikëve dhe përdorimit të tyre te fëmijët.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme