NËPËR FILM

Filmi “Sofia” mirëpritet nga publiku shqiptar

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Filmi i regjisorit Eduart Grishaj, “Sofia”, tashmë është shfaqur për publikun në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni e Veriut, me ç’rast ka marrë vlerësime të mira nga shikuesit.

Protagonistja e këtij projekti, aktorja kosovare Rozafa Çelaj, ishte e ftuar në emisionin “Nëpër Film” ku tregoi për eksperiencën e saj në realizimin e filmit dhe shumëçka tjetër.