“Te Linda” festat e nëntorit vijnë me ushqime nga Shkodra

“Te Linda” festat e nëntorit vijnë me ushqime nga Shkodra

24 November 2019 19:00

Në javën e festave të Nëntorit, Linda do të jetë në Shkodër në Hotel Tradita Geg & Tosk për të sjellë recetat e javës.

Janë receta tradicionale shkodrane si tava me krap, tava me ngjala, edh i pjekur, si dhe “lakuriq” siç e quajnë shkodranët lakrorin e kungullit.

Emisioni “Te Linda” vjen në KTV nga e hëna në të premte në orën 08:00, si dhe repriza në orën 17:45.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme