Recetat e Lindës

Recetat e Lindës për këtë javë

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Këtë javë Lindja sjell receta shumë të kërkuara si: Pashtetë të shëndetshme me arra, peshk merluc me perime dhe shije të veçantë, kofsha pule me shije kumini si dhe cheesecake me fruta sezonalë siç janë mandarinat.

“Te Linda” në KTV mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 8:00 si dhe pasditeve në orën 17:45.