Showbiz

Rita Ora nesër lanson këngën e re

 

Këngëtarja me famë botërore e origjinë shqiptare, Rita Ora, paralajmëron se nesër do të lansojë një këngë të re.

Gjithashtu, ajo ka zbuluar edhe emrin e këngës. Kënga e re titullohet “Cashmere” dhe sipas Orës, kjo këngë është pjesë e albumit të saj “Phoenix” të cilin do ta lansojë pas 5 ditësh, transmeton Koha.net.