Showbiz

Rita: Krenare që jam nga Kosova

 

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, në një intervistë për revistën britanike “Stylist” ka folur për prejardhjen e saj nga Kosova.

Duke folur për jetën e saj dhe karrierën në muzikë, krijuesja e hitit “Let you love me”, ka thënë se në shtëpi flasin shqip dhe se nuk ka fjalë të përshkruaj se sa krenare është që vjen nga Kosova.