Showbiz

“Engjëjt” e Victoria’s Secret sfiluan me performancën “live” të yjeve shqiptare

 

Shtëpia e famshme e modës, Victoria’s Secret, këtë shtunë ka prezantuar linjat e veshjeve edhe veshmbathjeve të saj më të fundit.

Në mesin e super-modeleve të kësaj shtëpie të modës, të ftuar kanë qenë edhe këngëtaret me famë botërore e origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha.