Showbiz

Rita Ora me koncert madhështor në Berlin

 

Rita Ora po vijon promovimin e albumit të dytë të saj në karrierë “Phoenix” dhe këtë po e bën duke mbajtur koncerte në qytete të ndryshme të Europës.

Fundjava e gjeti këngëtaren me origjinë shqiptare në Berlin, atje ku mbajti një koncert madhështor. Rita Ora nuk hezitoi të ndajë pamjet nga koncerti edhe për miliona fansa të saj në të gjithë botën.