Showbiz

Rita me valle shqiptare feston Krishtlindjet

 

Këngëtarja kosovare Rita Ora ka festuar Krishtlindjen pranë familjes së saj.

Në një video të postuar nga Vera, nëna e Ritës, shfaqet atmosfera që ka mbizotëruar dhe duket se kjo familje ka festuar me muzikë shqipe.