Showbiz

Vlera Kastrati përfundon albumin e ëndërruar që nga para lufta

 

Gjatë emisionit të sotshëm “Express” në KTV, është zhvilluar biseda me këngëtaren dhe eksperten e arsimit, Vlera Kastrati, e cila vjen nga Italia.

Ajo na zbuloi detaje rreth projektit të saj të ri muzikor si dhe foli për ëndrrën e kamotshme të saj për muzikën.