Showbiz

“Black Panther” fitues në “SAG”

 

"Black Panther” ishte fituesi kryesor në edicionin e 25-të të ceremonisë së shpërblimeve "SAG", duke e fituar çmimin "Ekipi më i mirë në film".

Ndër fituesit e tjerë të mbrëmjes, në kategoritë për aktorë në film dhe seri televizive ishin Glenn Close, Rami Malek, Emily Blunt, Mahershala Ali, Rachel Brosnahan, Patricia Arquette dhe të tjerë.