Showbiz

Të tri këngëtaret e famshme shqiptare i përgjigjen ftesës së Bebe Rexhës për bashkëpunim

 

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, mbrëmë përmes një postimi në Twitter ka ftuar Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Maxin (Armanda Koçi), që të bëjnë një bashkëpunim.

“Hajde shqipe”... kështu i është përgjigjur Lipa, propozimit të Rexhës për këtë bashkëpunim të këtyre këngëtareve shqiptare me renome botërore, bën të ditur “Express” i KTV-së.