Showbiz

Dua Lipa mahnit me paraqitjen në premierën e “Alita: Battle Angel”

 

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, i ka lënë gojëhapur kritikët e modës, gazetarët e fotografët, si dhe adhuruesit e mbledhur përreth qilimit të kuq në Londër, të shtruar me rastin e premierës së filmit “Alita: Battle Angel”.

Dua, poashtu është përgjegjëse e kolonës zanore të këtij filmi me buxhet të lartë, “Swan Song”, këngë kjo e cila u publikua me videoklip, pak ditë më parë, raporton Express i KTV-së.