Showbiz

Edhe Rita Ora me dy nominime për Videon e vitit në Britani

Foto: Reuters
Foto: Reuters
 

Pos Dua Lipas, edhe këngëtarja tjetër shqiptare Rita Ora është e nominuar me dy videoklipe për Videon e Vitit në “Brit Awards”.

Ajo është e nominuar për projektet “Let Me Love You” dhe “For You” të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Liam Paynen.