Showbiz

Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë Kosovën

 

Këngëtaret kosovare me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa kanë uruar Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisë.

Rita ka uruar me një fotografi nga videoklipi i këngës “Shine Your Light”, që e kishte realizuar në Kosovë në vitin 2012.