Showbiz

Sonte Brit Awards, kush do të triumfojë, Dua Lipa apo Rita Ora

 

Brit Awards ka vënë përballë Dua Lipën dhe Rita Orën.

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare konkurrojnë me njëra-tjetrën në të njëjtën kategori ‘British Video’.