Showbiz

Paraqitja e babait të Dua Lipës në “BRIT Awards” çmend Twitterin

Foto: Evening Standard
 

Ndonëse Dua Lipa në ceremoninë e mbrëmshme të “BRIT Awards” u shpërblye me çmimin për ‘Singlin më të mirë’, fitues po duket se ishte edhe babai i saj.

Gjinisë femërore, dhe jo vetëm, që përdorin rrjetin social Twitter, nuk u ka ikur pa e vënë re bukurinë e Dukagjin Lipës, i cili si zakonisht ishte i ulur në tavolinë bashkë me familjen e tij në mbështetje të Duas.