Showbiz

Dua Lipa tregon sa është e lidhur me Kosovën

Foto: Elle
 

Në një intervistë për mediumin prestigjioz “Elle”, këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, ka treguar lidhjen e saj me Kosovën.

Duke treguar për jetën e saj dhe karrierën e sukseset e fundit, Lipa është pyetur edhe se si ndihet për Kosovën duke marrë parasysh se shumicën e kohës e kalon në Londër.