Showbiz

Princi Harry dhe Oprah Winfrey, bashkëpunim për një sërë dokumentarësh

Princi Harry dhe Oprah Winfrey, bashkëpunim për një sërë dokumentarësh

Princi Harry dhe Oprah Winfrey do të punojnë së bashku për kanalin televiziv të “Apple”. Ylli i ekranit amerikan dhe pjesëtari i familjes mbretërore britanike do të bashkëpunojnë për një sërë dokumentarësh për shëndetin mendor.

Materiali do të merret nga puna e Harry-t për këtë temë në fushatën “Heads Together”, së bashku me të vëllanë William dhe bashkëshorten e tij, Kate.