Showbiz

Jennifer Lawrence gati të rikthehet me një film të ri

 

Pas një pushimi të gjatë, Jennifer Lawrence do të rikthehet në ekranin e madh me një film të ri, me regjisoren debutuese, Lila Neugebauer .

Për momentin, pavarësisht konfirmimit në kastin e aktorëve, të fitueses së çmimit “Oscar”, nuk janë zbuluar ende titulli dhe historia e këtij projekti.