Showbiz

Rita Ora në një lidhje me Liam Payne?

 

Liam Payne dhe Rita Ora janë parë tek darkojnë së bashku në një nga klubet ekskluzive private të Annabel, në qendër të Londrës.

Rita shkëlqente, e veshur me një bluzë ngjyrë bronzi, një fund në të njëjtën ngjyrë dhe binte në sy shpina e saj që ishte totalisht e dalë. E plotësonte look-un duke lëshuar flokët e saj bjonde, të binin mbi shpatulla.