Showbiz

Rita Ora thotë se në Kosovë është e vështirë të realizohen ëndrrat

 

Këngëtarja me origjinë shqiptare e famë botërore, Rita Ora, është në mes të turneut të saj “Phoenix”.

Ajo në Instagram ka postuar disa fotografi dhe video nga koncerti të cilin e ka mbajtur të premten në “02 Arena” në Londër, ku përmes tyre ka falënderuar edhe adhuruesit e saj.