Showbiz

Një show, siç vetëm Rita di ta bëjë!

 

Rita Ora udhëhoqi mbrëmjen në Stamford Bridge në Londër të dielën, ndërsa Soccer Aid 2019, në ndihmë të Unicef, pati shumë të pranishmëm.

Rita u shfaq e veshur stil dhe ndezi skenën siç vetëm ajo di ta bëjë.