Showbiz

Përfshihet nga flakët aeroplani i ekipit të këngëtares Pink

Foto: Sky News
 

Ekipi dhe menaxheri i këngëtares së njohur amerikane, Pink, janë përfshirë në një emergjencë ajrore pasi aeroplani i vogël në të cilin ata ishin në momentin e aterrimit është përfshirë nga flakët, raporton Sky News.

Ky aeroplan privat ateroi në aeroportin Aarhus në Danimarkë këtë të hëne natën. Ata ishin duke fluturuar nga Oslo, Norvegji.