Showbiz

Emily Ratajkowski proteston sërish ndaj paragjykimeve

 

Emily Ratajkowski, modelja e cila konsiderohet nga shumë adhurues si femra më tërheqëse në botë, e ka postuar një fotografi të sqetullave të saj të parruara, duke e nxitur kështu një valë komentesh dhe reagimesh në mediat sociale.

Bëhet fjalë për foton të cilën ajo e bëri për revistën Harper's Bazaar, ku ka folur për feminizmin dhe të drejtën e femrave për të zgjedhur se si duken dhe sillen ashtu siç dëshirojnë, shkruan KOHA Ditore.