Showbiz

French Montana flet për “dashurinë e vërtetë” me Khloé Kardashian

 

Edhe pse nuk ka pyetur, French Montana po flet për marrëdhënien e tij me Khloé Kardashian dhe familjen e saj - dhe, nëse ju kujtohet, romanca e Khloé dhe French zgjati nga korriku-dhjetor 2014, kështu që këta të dy ishin në lidhje vetëm për disa muaj!

Megjithatë, French ishte kohët e fundit në kopertinën e Haute Living, dhe në intervistën e tij ai foli për kohën e tij me Koko, duke thënë: