Showbiz

Rita Ora do të jetë pjesë e jurisë së “The Masked Singer”

 

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, do të jetë pjesë e panelit të jurisë në garën e këndimit “The Masked Singer” brend i ri në Mbretërinë e Bashkuar i cili do të shfaqet në ITV në vitin 2020.

Rita do të jetë bashkë me Jonathan Ross 58 vjeçar i cili do të jetë prezantues i show-it, prezantuesen Davina McCall 51 vjeçare dhe aktorin Ken Jeong 50 vjeçar, transmeton Koha.net.