Showbiz

Bradley Cooper në lidhje me kolegen tetë vjet më të vjetër?

Bradley Cooper në lidhje me kolegen tetë vjet më të vjetër?

Bradley Cooper kohët e fundit është parë në një drekë intime me aktoren Laura Dern, e njohur më së miri për rolin e saj në serialin “Big Little Lies”.

Laura tani ka folur për marrëdhënien e tyre. Pasi u fotografuan së bashku, Laura zbuloi se me aktorin 44-vjeçar është shoqe shumë e mirë. 'Jemi miq të ngushtë. Jemi shumë të lumtur dhe jemi si familje", tha aktorja për US Weekly.