Kiefer Sutherland dhe Boyd Holbrook e kthejnë në TV serinë “The Fugitive”

Kiefer Sutherland dhe Boyd Holbrook e kthejnë në TV serinë “The Fugitive”

19 September 2019 15:29

Kiefer Sutherland dhe Boyd Holbrook do të luajnë në kult serinë televizive të zhanrit aksion të viteve '60, “The Fugitive”.

Projekti do ta ribashkojë Kiefer me regjisorin e serisë “24”, Stephen Hopkins, i cili është përzgjedhur për ta mbikëqyrur serialin e ri.

Shkruar nga krijuesi i “Scorpion”, Santora, “The Fugitive” bën fjalë për karakterin e Holbrook, i cili përfundon në qendër të një sulmi me bombë në sistemin e metrosë në Los Angeles, shkruan KOHA Ditore.

Sutherland do ta luajë policin kryesor i cili i vihet pas.

“The Fugitive” gjithashtu u shndërrua në hitin filmik në vitin 1993, në të cilin luajti Harrison Ford.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme