Showbiz

Rita Ora publikon videon teksa flet shqip me një fëmijë

 

Një nga këngëtaret me origjinë shqiptare, e njohura në mbarë botën, nuk harron t’i tregoj rrënjët apo të vërtetoj se shqipja e saj është shumë e mirë.

Bëhet fjala për Rita Orën, e cila është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në story-n e saj në “Instagram” një video, ku shfaqet duke folur shqip me një vogëlush, përcjell Shekulli.