Era Istrefi lanson këngën e re “Let’s Get Married”

Era Istrefi lanson këngën e re “Let’s Get Married”

20 September 2019 12:54

Era Istrefi ka publikuar këngën e re të quajtur “Let’s Get Married” (le të martohemi).

Era këtë këngë e ka realizuar në bashkëpunim me DJ-in nga amsterdami, Yellow Claw si dhe reperin amerikan Offset.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme