Showbiz

Demi Rose i tregon ish të dashurit se çfarë ka humbur

Demi Rose i tregon ish të dashurit se çfarë ka humbur

Pas dy vjetësh erdhi edhe fundi i dashurisë mes modeles britanike Demi Rose dhe DJ Chris Martinez.

Por si duket 24-vjeçarja Demi pas ndarjes nuk është shumë e shqetësuar, sepse gjykuar nga profili i saj në Instagram, ai është i mbushur me foto provokuese, sipas të cilave disa mund të supozojnë se po kërkon të dashur të ri, shkruan KOHA Ditore. Apo thjesht po e provokon Chrisin?