Showbiz

Rita Ora e Dua Lipa, në mesin e 15 yjeve më të pasura në Britani

 

Dy këngëtaret me prejardhje kosovare, Rita Ora dhe Dua Lipa, janë përfshirë në mesin e yjeve më të pasura në Britani të Madhe.

Në listën e përvitshme “Heat’s Rich List”, dy këngëtaret zënë vendin e 13-të dhe të 15-të.