Showbiz

Kate Beckinsale e mohon se është në lidhje me Jamie Foxx

 

Aktorja Kate Beckinsale vendosi ta sqarojë situatën dhe t’i mohojë thashethemet se është në lidhje me aktorin Jamie Foxx.

Beckinsale kohët e fundit e përfundoi procesin gjyqësor të shkurorëzimit, ndërsa menjëherë pas kësaj, është parë duke biseduar me aktorin 51-vjeçar në një nga ndejat e Hollywoodit, shkruan KOHA Ditore. Biseda e zakonshme ishte e mjaftueshme për t’u përhapur thashethemet se mes tyre ekzistonte diçka më shumë sesa vetëm miqësia.