Showbiz

Selena Gomez e ka nisur një kapitull të ri, jo vetëm në muzikë

Selena Gomez e ka nisur një kapitull të ri, jo vetëm në muzikë

Ylli i hitit “Lose You To Love Me”, Selena Gomez, ka pasur një fillim emocionues të vitit 2020, me lansimin e albumit të tretë të incizuar në studio të titulluar, “Rare”.

Së fundmi, në një intervistë për emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, pop ylli foli hapur për procesin e incizimit të këngëve, të cilat përshtaten me shijen e fansave të saj, si dhe mënyrën se si ka mësuar ta vendosë veten dhe shëndetin e saj fizik e mental, para gjithë të tjerëve.