Showbiz

Eminem befason fansat me album të ri

 

Reperi i njohur amerikan, Eminem, e ka lansuar një album befasues me titull “Music to be Murdered By” dhe videoprojektin e parë të këtij incizimi, “Darkness”, i cili bën thirrje për ligje më të rrepta të përdorimit të armëve në Amerikë.

Derisa ka pasur spekulime se Eminem po punon për realizimin e muzikës së re, reperi i befasoi të gjithë me publikimin e këtij albumi, të enjten mbrëma. 47-vjeçari nga Detroiti e ka hedhur në treg këtë incizim në të gjitha platformat, si: iTunes, Spotify, Amazon Music, Google Play dhe Apple Music, transmeton Koha.net.